Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mixha Shneq - Moj Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


moj katile cka mke ba shpirt e zemer mi ke vra 2x hajde dati hajde

moj katile cka me ke ba shpirt e zemer ma ke vra 2x

hajde gjil hajde

hin ne valle o moj kosovare luj si te ka hije o moj bukurie 2x

luj me mue ne ket nat mos e kshir at sahat nuk do te gjesh si une djal luj moj gjile mos u ndal 4x

tknoft hoxha kudro haha


Ky tekst u dërgua nga Teuta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mixha Shneq
Publikimi: 20/01/2015


Mixha Shneq - Moj Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Mixha Shneq.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0