A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mjellma Berisha

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  28
  • Origin:
  • Pejë 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mjellma Berisha is a popular singer of Pop music. Ka hyrë fuqishëm në skenën muzikore dhe nuk e ka në plan të ndalet. Është kjo Mjellma Berisha, vajza e cila u bë e njohur në ‘Voice of Albania’, e që po punon shumë që në masë të vijë gjithmonë e freskët dhe me risi. Mjellma Berisha lindi në Pejë. Shkollën fillore dhe të mesme e mbaroi në Pejë ndërsa tani është studente e vitit te II në Universitetin e Prishtines, Dega Gjuhë dhe Letërsi Angleze.Interesimin për muzikë e filloi që nga mosha e h...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Finalist)

Hana Band

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vesa Smolica

Shota Baraliu

Monika Salihu

Njomza Kallaba

Dafina Dauti

Sara Kalaveshi

Gentiana Podrimaj

Nazmije Selimi

Shkenda Dubova

Teuta Kurti


Tags: Mjellma Berisha, Mjellma

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019