Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mjellma Berisha - Ende Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Mundohem cdo dite t'kaloj ndryshe
edhe pse s'ndihem ndryshe
muajt ikën shpejt ndër sy
dal, e kthehem pa ty

Buzëqeesh sa her të mundem
thjesht un bëj atë që duhet
për të rifituar veten
kohës ti mbetesh

Por nuk mund ta them
Ti sje me mua e tjeter ke
një udhëtim kemi mbet ne
më lëndon pafund kur mendoj seee

REF:
Cdo nat pa ty fle
e çdo nate mungon gjithmone me teper
Ne dhomen time prap je
ende eren ktu ta ndjej

Sa e zbrazët m'duket rruga
te te shoh diku u luta
perqafimin tend ta ndjeje
aromën dhe buzët e tuua

Jeta eshte prap e buukur
edhe nese sjam e luumtur
ska rendsi i kujt esht faji
un ne zemer te mbaj
Mjellma Berisha
Publikimi: 25/10/2014
Festivali: Top Fest 11
Muzika: Faton Dolaku
Teksti: Endrit Mumajesi


Mjellma Berisha - Ende Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Je".
3. Video është e këngës "Ende Je", por nuk këndohet nga Mjellma Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mjellma Berisha:


Komente 0