Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mjellma Berisha - Jeans Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Qe prej dites kur tkom pa
(n'mendje m'rrin ti)
smuj un jo me thon me fjal
(du me dal)
kadal kadal i kisha bo une krejt syni jem ti
met pas per veti ngat njoni tjetrit
ti mu zemren ma ke marr
(ma ke kall)
pa ty nuk nihna gjall
(as nji çast)
sa here m'sheh ki veq do fjale
(se kupton )
une thjesht jam tu ta than

x2
Ti foret maj maj dhe nese ki me bo gjo tjeter
pike se pari ngo nuk kom me t'dal un kurr ty teper
kupto dashnia jeme zemer o jeans
ndryshon nga çka ti vesh
u know what i mean

kur po don un vi me t'marr
(sa xhentil ti)
ska rendesi nese je larg
(pa orar)
e du e du me dal per ndark me tbo per veti
perfekt ish kon unaze diamanti
ti mu zemren ma ke marr
(ma ke kall)
pa ty nuk nihna gjall
(as nji çast)
sa here m'sheh ki veq do fjal
(se kupton)
un thejsht jom tu ta than

x2
Ti foret maj maj nese ki me bo gje tjeter
pik se pari ngo nuk kom me t'dal un kurr ty teper
kupto dashnia jeme zemer o jeans
ndryshon nga çka ti vesh
u know what i mean

ti me fal
sdua te jem
stil ne garderobe
e dalloj ne ato qe vesh
njesoj po lexon
2x duaj duaj duaj duaj
zemer nese ke
3x ska gje, ska gje, ska gje
se kush jee

x2
Ti foret maj maj nese ki me bo gje tjeter
pik se pari ngo nuk kom me t'dal un kurr ty teper
kupto dashnia jeme zemer o jeans
ndryshon nga çka ti vesh
u know what i mean


Ky tekst u dërgua nga barbanaMjellma Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/05/2014
Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: ASHA


Mjellma Berisha - Jeans
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeans".
3. Video është e këngës "Jeans", por nuk këndohet nga Mjellma Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mjellma Berisha:


Komente 1