Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mjellma Berisha & Leonard Canhasi - Mora Kitarën Shokë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mora kitarën shokë
Dhe nisa këngën time.
Ta pimë nga një gotë
Për shokë e shoqërinë. x2

Se vitet ikin tutje
dhe ikin nje nga nje
se vajzat behen plaka
rinia o nuk vjen më. x2

Ti rrinje në dritare
Dhe unë o për karshi.
Të lutem nem një dhjeçkë
Të pimë moj një gotë raki. x2

Se vitet ikin tutje
dhe ikin nje e nga nje
se vajzat behen plaka
rinia o nuk vjen me. x2


Mjellma Berisha & Leonard Canhasi - Mora Kitarën Shokë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mora Kitarën Shokë".
3. Video është e këngës "Mora Kitarën Shokë", por nuk këndohet nga Mjellma Berisha & Leonard Canhasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mjellma Berisha:


Komente 0