Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mjolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Emri i Vërtetë:
 • Iris Mjolli
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mjolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mjolli, ose emri i plote Iris Mjolli ka lindur ne vitin 2000 ne Tirane. Ajo studion per Banke/Finance por gjithashtu po ve ne jete dhe pasionin e saj muziken. Më datë 24 Nëntor 2019, Mjolli publikon videoklipin "Don". Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video. Më datë 30 Gusht 2020, Mjolli publikon videoklipin "Ride". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mjolli. Produksioni audio u realizua nga Contraband Gotti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mjolli, Iris Mjolli