Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mjolli - Don Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bajat u bone ti,
Ça me tthon un s'po di,
Mu jo se m'bohet von,
Se ça po do me thon me kon ti. (Ayyy)

Çohu n'kom kur hy un se,
I bring fire everywhere sepse...

I’m done with the judgements,
Po prap ruji ment se...

Ça, po tduket vetja ty?
Meno se s'munem me ta kthy? (Hah)

And this game goes on and on,
And these chicks think they got it goin' on and on,
So (so...)
Imma teach em how to f**king work it on,
Cuz (cuz...)
Mjolli’s here to bring it on.

Refreni:

E kush je ti?
Nuk je vec ti,
Ça po don ddon ddon don ayyee...
S'munesh me m'majt,
I’m going high,
Si un ti don ddon me kon ayyee...

Hajde ndiq ket' flow,
Per mu esht pak slow,
Can you do dat?
Se e bojm down low.

This hoes kan xhelozi,
Se mu spo m’arrijn,
M'shohin nat e dit,
N’web,
I kam lidh...

You don't have to click click,
On my posts,
I know you’re watching me so lick lick,
Im the host (I'm the host).

Ke dhon ça ke pas,
Per fam e fansa nga mas,
Me m’marr venin po vjen,
Po ti...
Nga kina...
Dhe pse view t'kam dhon,
E vetja n'kok ty t'ka ron,
Mu s'ma han kitty,
Hajde ik,
Cohu...

I don’t need a prince,
To be a princess...
Your daddy got the doe,
But i don't need dat...

You be shittin' the beat and no dealin'
Bout the fact that I'm killin' this vibe...

And these bi**hes know nun (Haaa...)Nuk kemi video për këtë këngë.


Mjolli
Publikimi: 24/11/2019
Video Produksioni: Pro Video


Mjolli - Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don".
3. Video është e këngës "Don", por nuk këndohet nga Mjolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0