Më mbaj mend (për 1 muaj)


Moli - Sonte Kemi Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kemi Dasem".
3. Video është e këngës "Sonte Kemi Dasem", por nuk këndohet nga Moli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Moli - Sonte Kemi Dasem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Popullore Te Zgjedhura Dasme"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:03:57+00:00Sonte kemi dasëm
Të gjith ta festojmë
Djalin më të bukur
Sot po e martojmë

Sonte kemi dasëm
Të gjith ta festojmë
Djalin më të bukur
Sot po e martojmë

(refren)
Hajde te pimë sonte
Nga një got raki
O ju knojmë së bashku
Për çiftin e ri

Hajde të pimë sonte
Nga një gotë raki
O ju knon ky Moli
O me shokët e tij
*******

Plot miq ene shokë
Ç'na u mbush lokali
Dalin t'gjithë në valle
Të trashëgohet djali.

Plot miq ene shokë
Ç'na u mbush lokali
Dalin t'gjithë në valle
Të trashëgohet djali.

(refreni 2 herë)


Ky tekst u dërgua nga Mistercja
Më Shumë Këngë Nga Moli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë