Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Molos Mucolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Molos Mucolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ai ka marrë pjesë në disa aktivitete artistike. Molosi këndon duke i rënë kitarrës. Prindërit janë fansat e tij më të mëdhenj. Megjithëse pasioni i tij më i madh është të këndojë, në të ardhmen Molosi e sheh veten si instrumentist. Futbolli është një ndër aktivitetet që ai ushtron më shpesh në kohën e lirë. Në vitin 2018, Molos Mucolli merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lorent Mataj

Venis Agaj

Uran Ismaili

Dren Selmani

Ylli Gexha

Arion Gashi

Rajan Kukaleshi

Eris Binaku

Denis Prendi

Adolf Lleshaj

Tags: Molos Mucolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet