Më mbaj mend (për 1 muaj)

Molos Mucolli
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Molos Mucolli është këngëtar. Ai ka marrë pjesë në disa aktivitete artistike. Molosi këndon duke i rënë kitarrës. Prindërit janë fansat e tij më të mëdhenj. Megjithëse pasioni i tij më i madh është të këndojë, në të ardhmen Molosi e sheh veten si instrumentist. Futbolli është një ndër aktivitetet që ai ushtron më shpesh në kohën e lirë.

Në vitin 2018, Molos Mucolli merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

The Voice Of AlbaniaKomente mbi këtë artist