A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mondi Marku - Superlove


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7


dua te shoh fytyren tende kte nate . ne maksimum inpresion shume i larte,nje pije ndez emocion in the club,capirinja capirosca shume nice. je akullore me krem cokollate je vere e nxehte and i,m feling so high .. i feel so high and i,m feeling in love that is my girl thats my best superlove .....................i gare dance oo a gare feel o o a gare love oo my superlove ooo.


Lyrics submited by Mondi Marku


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019