Audio

Mondi Marku - Amazing Girl Dreaming


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/05/2011

2011-05-02T13:07:33

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amazing Girl Dreaming" kënduar nga Mondi Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mondi Marku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin