Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mondy - Ecni Tash Kceni (Remix)  (Feat. K-Master)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2013

2013-05-25T08:45:39

Featuring

K-Master

Këngë e albumit:

"Akullore"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ecni Tash Kceni (Remix)" kënduar nga Mondy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mondy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mondy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet