Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Monika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Monika është një këngëtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ida

Anna

Mc.E Qarta

Dafina (TopFest 4)

Nderona Beqiraj

Silva Brahimi

Albana Kastrati

Bruna (Popullore)

Olsa Thaqi

Diola

Tags: Monika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet