Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Monika Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Monika Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E qeshur, simpatike, ekstravagante, Monika Salihu një këngëtare me përplot jetë, dita ditës me zërin e saj po e pasuron skenën muzikore kosovare. Për adhuruesit e revistës "For You" në bazë të kërkesave tuaja e zgjodhëm pikërisht mu këtë këngëtare e cila me një modesti flet për jetën e saj e mbi të gjitha për muzikën të cilën e do shumë. - Kur keni filluar të mirreni me muzikë? Me muzikë kam filluar të mirrem që nga fëmijëria. Gjithmonë kam ëndër...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Njomza Kallaba

Mjellma Berisha

Shota Baraliu

Dafina Dauti

Arlinda Gaxherri

Gentiana Podrimaj

Bleta Mulliqi

Adelina Thaçi

Fjolla Morina

Teuta Kurti

Tags: Monika Salihu, Monika Saliu, Monika Salihi, Monika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet