A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Monika Salihu - Tip Narcizoid


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2004

2004-06-01T00:00:00

Participating in

Top Fest 2

Participating in

PoliFest 2004


Jo s'kam dashure as qe do te du
te perbuzem te tallesh me mu
ti i bene lajka tash edhe asaj
je i njeti thote se nuk ke faj
ref.(2 here)
Hajde, hajde tash
shko se gjitha ti thash ...
ti je tip narcizoid s'je as gje veq primitiv,
nuk ke ndjenja nuk ke shije!
valle mendon se je sheik?
Hajt harrome tash ik sa ma shpejte
se nje dite do te braktisim krejt
do te kthehesh vone do ta kuptosh
une do te qeshem e ti do te vajtosh.
ref.(2 here)
hajde, hajde tash
shko se gjitha ti thash...
ti je tip narcizoid s'je as gje veq primitiv,
nuk ke ndjenja nuk ke shije!
valle mendon se je sheik?

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019