Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Salihu - Cika E Bokserit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Dhe një fjal për ty sot zemra ima e dhuron
Dal nga shpirti im o babi im sa fort më don
Jam e fort shum të dua gjakun tim o shqiptari
Më the ti gjith jetën time sa e njoha trupin tim

Ref: (2x)
Të gjith ju o më dëgjoni
Bashk me mua të këndoni
Rruga ime i ngjan diellit
Se jam Çika e bokserit

Nesër rruga ime njerz
Ndoshta merr një tjetër kah
Jam a sjam un bija jote
Dhemb o zot se thot kët fjal
Pamja që e tij si dihet jetës ime vdes
Yll mbi yje nëse jam prap Azizin bab e kam

Ref: (2x)
Të gjith ju o më dëgjoni
Bashk me mua të këndoni
Rruga ime i ngjan diellit
Se jam Çika e bokserit

" Çika e bokserit
Çika e Azizit
Çika ebokserit
Çika e Azizit "

Ref: (5x)
Të gjith ju o më dëgjoni
Bashk me mua të këndoni
Rruga ime i ngjan diellit
Se jam Çika e bokserit


Ky tekst u dërgua nga Shemsie Zeqa

Monika Salihu - Cika E Bokserit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cika E Bokserit".
3. Video është e këngës "Cika E Bokserit", por nuk këndohet nga Monika Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente 0