Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika & Kristela - Ne Të Dyja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

E vogel isha skuptoja atehere
se duhet te ishim te ndara dikur
kaprico prindesh dhe fryhu njehere
ndoshta per te mos u takuar me kurre.

Kur zeri shpirtit therret
ne sy shkelqimi tret
dhe pritja cilter pa faj
me ben moter te qaj.

Dhe loti mu be drite
dhe zoti ish aty
shikimin njoha ne sy,
moter ishe ti.

(refreni)(2x)
Drejt ti vjen e une permallohem
drejt ti vjen e une emocionohem
te perqafoj e moter tash
tani jemi bashke, ne te dyja bashke.

Vitet e pritjes tani nuk jane me
ruaj ne heshtje kujtimin e vrare
ne jemi bashke dhe smendoj me per te
nje histori qe ka ndodhur me pare.

Kur zeri shpirtit therret
ne sy shkelqimi tret
dhe pritja cilter pa faj
me ben moter te qaj.

Dhe loti mu be drite
dhe zoti ish aty
shikimin njoha ne sy,
moter ishe ti.

(refreni)(8x)
Drejt ti vjen e une permallohem
drejt ti vjen e une emocionohem
te perqafoj e moter tash
tani jemi bashke, ne te dyja bashke.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Monika & Kristela - Ne Të Dyja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Të Dyja".
3. Video është e këngës "Ne Të Dyja", por nuk këndohet nga Monika & Kristela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Trungu:


Komente 0