Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Monika Trungu - Ne Strehen Qe Pikon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Strehen Qe Pikon".
3. Video është e këngës "Ne Strehen Qe Pikon", por nuk këndohet nga Monika Trungu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Monika Trungu - Ne Strehen Qe Pikon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005

Komente

Asnjë Koment

01/09/2005

2005-08-31T23:00:00+00:00Shiu po me lag
buzen qe pervelon
i embel ky cast
nen strehen qe pikon.

Te heshtur degjojm si fryn era
gjethet si defrejn
Ne dashuri bie natyra
sonte yjet flen.

ref. Ne rrahjet e zemres
ne puthjen qe renkon
ne djepin e kenges
perkundim endrren ton


Më Shumë Këngë Nga Monika Trungu:


Komente mbi këtë këngë