Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monny - Ma Shum Pare (Feat. Noizy & D.U.D.A)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Noizy:
Ma Shum Pare,Ma Shum Femna,Ma Shum Pare
N'Spot Light Jam Une,Po Duket Ashiqare
Konkurenca Jeem 0.Pare
Nese Nuk E Ke Kuptu,atehere qenke rrote k***
Keni Goj Hala Me Fol Heee
M'Duket Keni Haru Kush Ban Revolucion Heee
Super Mario Su Super Zinjo Plot Kallablak
Trimi Mire Me Plot Shoke
Ske Ni Per Mu Do Te Thote Qe Nuk Ke Hec ME Kohen
Solla Fryme Tre Krejt Shqipnin E Kosoven
Bona Qaq Shum Zhurme Sa E Ngjoi Fundi I Botes
Krejt Shkojn Per Gjah dhe n'dark i kthehena sofres
Double GG ARMY Yeah bieri alarmit shqipe nuk ma nin
Nese te ka n'gel hatri Mos T'Vjen Inati
Kshu Na Ra Fati Mu Mthoj Ie Mbret
E t'i Te Thojn Lugati
Monnny:
Na Na Na S'ki nevoj me u nervozu shka ki be a....
Mos Don Probleme Me MU???
S'jeni Tu Dit Sen,Ju E As Tii,Ujqit Jan Nalt
gjithmone presin Gjueti
Qe Qe U Lshun Qqe qee Ata Qi ShKUN qqee Me Ata
Sun Lun Qe Qe Qe Per Ata Ska Fund
Qe Qe Ku I ki Qe Qe Qe Qe Qe Double G
oN tOP Of The Rest Shqipni
Sa Her QE Pom Kruhet Dora Majt Po Ma Shum Pare
Jeni Tum Shti Pasha RRopt Mju Qit Krejtve Fare
Marre Spum Vjen Do mu Mjoften Krejt Ki Vend
Me Mu Hala KuRgja,Hanez E Sheh Sherrin Tem
Bambam Bum Bam Qashtu ATa e kan Pampam Pum Pam
Kur N'jet Nuk Ta Lan,Kur Nin Nuk Shef
kaniher kjo esht perfekt punen ta kry kur dush shoq weq a je fort ka lekt
D.U.D.A :
Kena Pare Kena Shok Edhe Femna,Kena Trima,Bisha
Plot Vena Kena Koka,Ska Nevoj Per Emra
Gjithmon Nga Veti Gjithmon Te Zemra
Shoq Mirdita Bonu Gati Per N'Pun
Ma Shum Femna Pare Ma Pak Dhun Seni Perpunum
Deri Ne Maximum Sa Po Mar Mor Man
Po Du weq Ma Shum
Kena Pare KeNA SHOK e Biznise Kemi Lokale Clube
Striptize Kemi Shok,Vllezen e jarana babo sapo mar
Qaq Shum Po Ma Kona Se Jemi Rrethi i madh Dej te Maja Shoq Ruju Kneja kUR tE Kris Belaja
Ma Shum Pare, Ma Shum Pare
Ma Shum Pun Dhe Weq Ma Shum Pare


Ky tekst u dërgua nga MeritondjMonny
Featuring: D.U.D.A. & Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/03/2014


Monny - Ma Shum Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Shum Pare".
3. Video është e këngës "Ma Shum Pare", por nuk këndohet nga Monny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monny:


Komente 1