Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo - Më E Mira (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Romeo

mm hajdee rrina edhe pak sjena bashka
po rrina edhe pak
mm apo ndihesh me fat Ora 6 prap ne
Instra, Albanita me ty u ngjita trupin e ke flak
je monaliz me ke kap kriza
me ke ba shum manjak.

Romeo
Vec un me ta prek fytyren
me ta gris bluzen
me ta nji zonin
Romeo
Vec un me ta gris bluzen
me te nji eren e trupit

Romeo
Ama ti do Foto Foto Foto Foto
Story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cario, Takyo, Rio
sje normalshe.

Ermal 2x
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemeren me ta fal
se per ty madhi me ka marr.

Romeo
Mu ma le
mu ma le mu ma le
Ej mu ma le mu ma le mu ma le
Ej mu ma le mu ma le mu ma le.

Romeo
Tu vona mos vec me te pare
afrohu edhe pak me ta puth qafen
ndoshta edhe pak me kalu naten
Op nga zoni keq e patem
Oo harruam dhe daten
ngelem brenda kaluam javen mm
tu bona dado a do cucu bebe

Ermal 2x

Ama syri Ama buzen Ama zemren
Ama hajde ti ketu si i ben pa mu


Ermal 2x

Oj moj e mira e xhanit
syt e tu du me ti pa edhe zemren me ta
fal se per ty madhi me ka marr

Romeo2x
Foto Foto Foto Foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cario, Tokyo, Rio
sje Normalshe.

Romeo

mu ma le mu ma le
Ej mu ma le mu ma le
Ej mu ma le mu ma le mu ma le
mu ma le.


Ky tekst u dërgua nga marildaRomeo Veshaj
Featuring: Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2022
Teksti: Elgit Doda & Romeo Veshaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja


Romeo - Më E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më E Mira".
3. Video është e këngës "Më E Mira", por nuk këndohet nga Romeo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Veshaj:


Komente 0