Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Dyli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Morena Dyli është një këngëtare e njohur. Deri ne moshen 18 vjecare, Morena Dyli ka jetuar ne Berat dhe me pas ka shkuar ne Tirane per Studime ku edhe jeton prej disa vitesh edhe pse familja e saj vazhdon te jetoje ne Berat. Dashuria per muziken ka nisur qe ne moshe te vogel,ajo ka qene gjithmone pjese e aktiviteteve te ndryshme qe zhvilloheshin ne shkolle. Ne vitin 2006 ne moshen 16 vjecare behet pjese e talenteve te reja ne Berat ku fiton cmimin e dyte. Ne 2007 ne moshen 17 vjece a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhejni Lito

Nertila Selmanaj

Matilda Shushari

Kristina Vreshti

Irva Stefa

Genta Koleci

Suela Malo

Ajkuna Anxhaku

Persa

Siciliana Mazi

Tags: Morena Dyli, Morena Dylli


Komente mbi këtë artist