Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Morena Reka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Morena Reka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1988, Morena Reka merr pjesë në Festivali i 27-të në RTSH me këngën "Kur Vallzojmë Tok". Në Dhjetor 1989, Morena Reka, Redon Makashi & Bledar Seiko marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Jemi Zemra E çdo Moshe (Qeshu Rini)". Në Prill 1990, Morena Reka, Gjergji Tase & E. Dule marrin pjesë në Kur Vjen Pranvera 1990 me këngën "Mesazh Lirie". Në Dhjetor 1990, Morena Reka, Genc Iliazi & Foel Grillo marrin pjesë në Fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ema Qazimi

Violeta Simoni

Jolanda Dhamo

Justina Aliaj

Pavlina Nikaj

Alida Hisku

Myfarete Laze

Bruna Sota Hoxha

Nertila Koka

Lindita Theodhori

Tags: Morena Reka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet