Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Morena Reka - "Ate Nate"

Teksti origjinal i kenges

Ate nate ti me fole ngrohte
ishte mbremja qe nuk e haroj jo jo
Po vallzojme shok te mir ne jete
lumturine kudo e ndjejm
Nje lule qe lulezon
tek foshnja qe buzeqesh
kur zemrat dashurojne
jete cel jete
Nga prushi i dashurise
mbi ne nje yll sec rra
ndez kaq kujtime qe jeta
cdo dite na dha
Shpalos pa fund
gezimi yne pranvere
Sot zemren plot
e kam si as njehere
Kercejm kudo
dhe qjelli ndizet flake
ne jeten tone
perhere e ndjejm krenare
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019