A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Morena Reka
  • Origin:
  •  
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  10
Music genres: Easy Listening

Morena Reka is a popular singer. Në Dhjetor 1988, Morena Reka merr pjesë në Festivali i 27-të në RTSH me këngën "Kur Vallzojmë Tok".

Në Dhjetor 1989, Morena Reka, Redon Makashi & Bledar Seiko marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Jemi Zemra E çdo Moshe (Qeshu Rini)".

Në Dhjetor 1990, Morena Reka, Genc Iliazi & Foel Grillo marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Do Trokas".

Në Dhjetor 1991, Morena Reka merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Shpresoj".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019