A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Morena Reka - Puthja E Pare  (Feat. Grupi Arting)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/07/2008

2008-07-27T23:17:53

Lyrics:

Alqi Boshnjaku


Ate kujtohet ajo mbremje?
Ish nate e qete me yje plot edhe me hene
Vetem pa fjale rrinim ne prane njeri-tjetrit
Kur kishim shume per te thene

A mund te heshte nje zemer valle kur dashuron ?
Edhe kur heshte ajo ze flet me ate qe don ‘
Me te cdo cast ajo befas bisedon
Per dashurin nis enderron

Ref
Se heshtja vet ka gjuhen e saj qe flet
Dhe zemera vet ka zen’ e saj kur ndjen
Nuk folem jo , te dua ne nuk thame
Qenka e zjarrte puthja e pare
puthja e pare


Lyrics submited by ArdiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019