A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Morena Reka - Ate Nate


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/06/2008

2008-06-28T06:13:09

Ate nate ti me fole ngrohte
ishte mbremja qe nuk e haroj jo jo
Po vallzojme shok te mir ne jete
lumturine kudo e ndjejm
Nje lule qe lulezon
tek foshnja qe buzeqesh
kur zemrat dashurojne
jete cel jete
Nga prushi i dashurise
mbi ne nje yll sec rra
ndez kaq kujtime qe jeta
cdo dite na dha
Shpalos pa fund
gezimi yne pranvere
Sot zemren plot
e kam si as njehere
Kercejm kudo
dhe qjelli ndizet flake
ne jeten tone
perhere e ndjejm krenare


Lyrics submited by Alma BezhaniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019