Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Morena Taraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  531
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Morena Taraku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Me transformimin e vet të pazakonshëm ka arritur majat e bukurisë. Është zgjedhur “Miss Kosova 2010”, “Miss Liberty of the World 2012", mori pjesë në “Miss Earth 2010”, ka përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World 2012”; shijoi aventurën e saj në “VIP Shpija 3”, provoi veten si prezantuese e “Video Festit Muzikor”, është imazh publicitar i DigitAlb. Ka treguar edhe më shumë nga talenti i saj i fshehtë dhe, akoma është një ndër personazhet më të dashu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

57 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (19)

10
5
8
7
10
6
0
5
12
6
11
7
0
0
0
1
0
0
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Gerta Mahmutaj

Anduena Tahiri

Viona Shabani

Dorina Xerxa

Qendresa Batllava

Ema Smajli

Arbëresha Hajdari

Llollo

Vesa Smolica

Malda Susuri

Tags: Morena Taraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet