Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Morina - Freestyle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Morina - Freestyle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/01/2012

2012-01-10T01:45:50+00:00Yeah
Ky osht ni freestyle ekskluzivisht per vllaun tem Shkelzenbeun
yeah chek it
Kush po thot qe skom dosta ku jon ata budall
A spe shihni Shkelzenbeun qe ntru po ju kall
Ky osht psikiater- ta bon psikoanalizen
Le qe demton fizikisht po ta demton mrena qelizen
Shqip na po folum si perdorum na gjuh't huja
Ju menoni keq per neve, na bajm sex me motra t'juja
Saher na dalum jasht ju duhet mrena me hy
Budall mos na kundershto se krejt antart ti qi
Qaty ku t'na lyp qaty neve na ki
Na nuk ikum prej kerkujna ski nevoj mnyres mi hi
Krejt inatqort njo ka njo pi kallum ren
Rima jem qaq e fort sa ntru po ju flen
Merri fjalt qe i the shtini n'both e shko n'rrs
Ma shum info per neve shkelzenbeu.tk


Ky tekst u dërgua nga Shendi
Më Shumë Këngë Nga Morina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet