Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Morina - Diss Mc-atlantis  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/09/2008

2008-09-15T20:06:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diss Mc-atlantis" kënduar nga Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Morina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet