Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morphine

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Morphine është një grup artistësh. Në Maj 2008, Morphine marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Procesi". Në Maj 2009, Morphine marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Harley Davidson"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Fermatik

Armial

Pozitiv Records

Tags: Morphine, Morfina, Morfine, Morfin


Komente mbi këtë artist