Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morphine - Procesi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lufta akoma vazhdon
Edhe po te mbyllim syt
Ti e di mir kte gje
Ne shkaktojm Ne luftojm
Ne jemi ata qe vdesim per at
Dhe ky esht qellimi qe
Ti gjithmon na ke pas inat
Ti gjithmon ke dash me na vra
Ti ben sikur ske frik
Ne fakt tmerrohsh se

JAM MISH QE S'CAHET
SHPIRT QE S'DIGJET
ZJARR QE S'SHUHET
KOK QE S'PRITET
SHPERTHIM VULLKANIK
JETIM PA 1 PRIND
PRIND PER SHUM FEMIJ
TANI.... FILLON...............PROCESI

Kot shpresojm per nje jet me te bukur
Gjithmon bazohemi ne rregulla
Rregullat e mija vijn nga vuajtjet e nje zjarri
Sinkronizohen me nota vdekje-prurse
Kam pa shum si ty qe tani nuk jane me
Aktrojn si te fort nen mburojen e genjeshtres
Sme vjen keq fare,se per mu jan vec tym
Qe shuhet ngadal e qe thithen nga ty

JAM MISH QE S'CAHET
SHPIRT QE S'DIGJET
ZJARR QE S'SHUHET
KOK QE S'PRITET
SHPERTHIM VULLKANIK
JETIM PA 1 PRIND
PRIND PER SHUM FEMIJ
TANI.... FILLON...............PROCESIPublikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5Komente mbi këtë këngëMorphine - Procesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Procesi".
3. Video është e këngës "Procesi", por nuk këndohet nga Morphine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.