Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mossi
  • Emri i Vërtetë:
  • Gramos Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  491
Këndon kryesisht: hip-hop

Mossi është këngëtar i njohur. Emri i tij i vërtetë është Gramos Krasniqi. Vjen nga Prishtina, lagjia Ulpianë.

Më datë 12 Gusht 2017, Moss & Bllek publikojnë videoklipin "Ziekipa".

Më datë 6 Qershor 2018, Mossi publikon videoklipin "Padyshim".

Më datë 17 Dhjetor 2018, Mossi publikon videoklipin "Liga Kampionave".

Më datë 20 Gusht 2019, Moss publikon videoklipin "Gati Per Armiq".

Më datë 7 Tetor 2019, Mossi & EMI publikojnë videoklipin "S'ka Fjal".

Më datë 1 Dhjetor 2019, Mossi publikon videoklipin "Maniak".

Më datë 3 Janar 2020, Mossi publikon videoklipin "Rafalll".

Më datë 22 Shkurt 2020, Mossi & Getinjo publikojnë videoklipin "Rrezikim".

Më datë 3 Qershor 2020, Mossi publikon videoklipin "Psikopat".

Më datë 20 Korrik 2020, Mossi publikon videoklipin "Seriozisht".

Më datë 5 Shtator 2020, Mossi publikon videoklipin "Hijo De Puta (Diss Buta)".

Më datë 7 Nëntor 2020, Mossi publikon videoklipin "Hashish Bakshish".

Më datë 2 Shkurt 2021, Mossi publikon videoklipin "Tmerr".

Më datë 26 Mars 2021, Mossi publikon videoklipin "Dellash".

Më datë 6 Qershor 2021, Mossi publikon videoklipin "I Paprekshum".

Më datë 4 Korrik 2021, Mossi publikon videoklipin "Veq Fjal".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

15

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 15