A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Moss - Gati Per Armiq


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2019

2019-08-20T17:19:41

UUUUU PO DEKIN QE sun pom prekin pesh qohen 4 stacione bashk m'njekin T'mit e njekin lekin dit e nat hekin dhipat si ti qi i shti me ma zi krekin me 1 dor Xhekin xhamat t'zi rrekin qytetin ku kom lind une vet e maj tregin ner karrik hekrrin 100 gram me veti qaty ku o shtir per ty Un e kom mas LEHTI per qata sjena njejt une ti se ti sje sikur un vet per mu a ka ma dell jo be nuk ka kerkun e kom pru punen tu bo edhe pare e n'gjum e ti me 1 kang rren tjetren na rren ma shum e si t'ja ni eren ja di vleren gjithkun ma qelin deren sikur mos me pas tjeter dajt me mu meren t'mit hin e nxerren tut vin e theren e ki me pa qe shum shpejt ta hupi karrieren

Rf x2 Bitch jom n'rrug mu bo rich
E ti kerkun hiq jom Gati per armiq
Zemren e zez e shpirtin e prisht
Kur ju ni tu fol per della luj psiqikisht

Po fol per della per to e hupa rinin ti fol per polici po ata as shpin qe ta din se keni as 1 veper qata per juve s'nin se ki provu qelin se ki provu arratin ki provu qa provova e n'krime slojna prova ti pret mu arrestu un si fmi u arrestova gabova si i rri po pishman si bi me mujt me kthy kohen isha bo edhe ma zi e kur e ni qe m'lypin dajt m’vjen si me ngajt i kom majt 5 edhe 5 ko mi majt mthojn qite haverin luj ja nisi mi shajt puna s'nalet kur se na thell i kena rrajt e kto rrug i shti me kajt kush je ti un e di sje ti qe man allti qato ki me deek i ri gjakin e kom t'nxeht trupin e ftoft qeli fol per drog po ti drog ski me pi

Rf x2 Bitch jom n'rrug mu bo rich
E ti kerkun hiq jom Gati per armiq
Zemren e zez e shpirtin e prisht
Kur ju ni tu fol per della luj psiqikisht


Ky tekst u dërgua nga Alban_saramatiKartolina (1)

U krijua nga Sadjona 2019-09-23 22:09:12
Jom n'rrug mu bo rich
E ti kërkun hiq
Jom gati për armiq

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019