Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mossi - A Pet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Ex mu ka kthy apet ma per para
Nuk ka dasht me fol tash po don n'prehen
Me nejt mo nuk po di qa me bo hala jam
Qai qe jam kan me problem me telashe
po nuk po don me ja ni
po ma bon k*r tanin po du me nejt
Hala dajt per mash
...
...


Ky tekst u dërgua nga Hamza Cena


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mossi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/04/2020


Mossi - A Pet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Pet".
3. Video është e këngës "A Pet", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mossi:


Komente 0