Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Burrniku - Dashnia Motres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Motres".
3. Video është e këngës "Dashnia Motres", por nuk këndohet nga Motrat Burrniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Burrniku - Dashnia Motres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Teksti:

Fadil Topalli

Muzika & Orkestrimi:

Naim Qukiqi

Komente

Asnjë Koment

07/03/2020

2020-03-07T17:02:15+00:00Fjala që del, del nga zemra
Çdo dhimt e jotja, ësht e jemja
Çdo t'mir çdo t'keqe me ty e ndja
Je afër meje kur qesh dhe qaj
Çdo t'mir cdo t'keqe me ty e ndja
Je afër meje kur qesh dhe qaj

Pos teje tjetër o Zot nuk ka
Dit e nat bajna dua
Motër kam motër jam Elhamdulilah
Faleminderit o Allah
Motër kam motër jam Elhamdulilah
Faleminderit o Allah

Ref 2×
Motra motrën shum e don
Çka kam un asjaj i takon
E kur jeta na largon
Njëratjetrën e kerkon

Rrugët tona kan me u nda
Për çdo dit na skem me u pa
Sado larg motër që të jesh
Dashnin time ti do ta kesh
Sado larg motër që të jesh
Dashnin time ti do ta kesh

Sa e pastër dashnija jon
Ne i qajm hallet natën deri von
Kush ka motra mir e kupton
Si për veten per at mendon
Kush ka motra mir e kupton
Si për veten per at mendon

Ref 2
Motra motrën shum e don
Çka kam un asjaj i takon
E kur jeta na largon
Njëratjetrën e kerkon

Kartolina (2)

1
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Motrat Burrniku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet