Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Duhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Motrat Duhani është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ti shohësh është vështirë ti dallosh se cila është njëra apo tjetra, pasi janë si dy pika ujë, e jo vetëm por mjaft simpatike. Po flasim për këngëraret dhe binjaket nga Kosova motrat Duhani. Njëra quhet Margita dhe tjetra Margarita, dhe sapo kanë rrëmbyer cmimin ‘Best Interpret’ në edicionin e parë të Festivalit ‘Shkodra Fest’ që u mbajt në Teatrin ‘Migjeni’ në Shkodër në një organizim shumë madhështor. Vajzat për këtë cmim janë ndjerë shumë mirë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Shala

Motrat Bushi

Vllezerit Shala

Motrat Hoxha

Vellezerit Aliu

Grupi ARB

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Tempulli G

Tags: Motrat Duhani, Motrat Binjake Duhani, Motrat Binjake, Margita Duhani, Margarita Duhani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet