Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hajzeri - Zemer O Moje Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ku je ti qe s'vjen prane meje
ka shume kohe qe s'jemi pa
me nejt bashke vec 5 minuta
kurre ma s'ishim nda-2x

Refreni
Zemer o moj zemer te kam pritur dite e nate
me ta degju zanin asnjehere nuk pata fat
zemer o moj zemer nje deshire e kam n'kete jete
me ti shiju buzet deri qe merak
m'ka mbet

Ku je ti qe nuk me thirre kurre se di qysh je duru
mos me m'pa qe 2-3 muaj e mos me fol me mu-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini

Motrat Hajzeri - Zemer O Moje Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer O Moje Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer O Moje Zemer", por nuk këndohet nga Motrat Hajzeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hajzeri:


Komente 0