Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hajzeri - Hape Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hape zemren dhe me thuaj pse ke pritur deri tash
s'me the cka din per mua atehere kur pate rast

i doja buzet e tua t'kujtohet ajo nate
se di si nuk u puthem pse nuk patem fat

Dua qe sonte te dalim
e ta shuajme zjarrin
te lutem per neser mos e le
dua qe sonte te flasim
e me mos ta zgjasim
kete zemer vetem ti ma njeh-2x

E prita thirjen tende cdo nate e cdo mengjes
dikur do t'jesh i imi shpresa kurre nuk vdes

i doja buzet tua t'kujtohet ajo nate
se di si nuk u puthem pse nuk patem fat


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Hajzeri - Hape Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hape Zemren".
3. Video është e këngës "Hape Zemren", por nuk këndohet nga Motrat Hajzeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hajzeri:


Komente 0