Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hajzeri - Rruges Per Prishtine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rastesisht te pashe rruges per
Prishtine
shume kujtime ne mendje me rrine
s'patem fat ne jete as ti e as une
edhe pse u deshtem aq shume

refreni-
Dikur ishe n'zemren tem
kjo jete e zeze paska qene
me t'fol ma shume isha vra
ma mire mos t'kisha pa-2x

Vitet shkuan shpejt prej qe jam pa ty
m'ke premtuar por kurre s'je kthy
e kam prite cdo dite castin e vertete
kur do t'jem e jotja perjete


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini

Motrat Hajzeri - Rruges Per Prishtine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruges Per Prishtine".
3. Video është e këngës "Rruges Per Prishtine", por nuk këndohet nga Motrat Hajzeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hajzeri:


Komente 0