Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hoxha - Po Thot Vllau Jon Jam I Paster Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po thot vllau jam i pasur
O nuk martona pa bo darsem
O pa bo darsem me tupana
O se i ri ma nuk bana
O pa bo darsem me tupana
O se i ri ma nuk bana

Thot lolija jon po boj lume
O veq se kam kunata shume
O disa knojna disa kcejna
O na lulijen kunat e kena
O disa knojna disa kcejna
O na lulijen kunat e kena

Po thot vllau jon po boj lume
O veq se kam motra shumee
O disa lujna disa knojna
O vllaun ton pe martojna
O disa lujna disa knojna
O vllaun ton pe martojna


Ky tekst u dërgua nga  noozGe

Motrat Hoxha - Po Thot Vllau Jon Jam I Paster
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Thot Vllau Jon Jam I Paster".
3. Video është e këngës "Po Thot Vllau Jon Jam I Paster", por nuk këndohet nga Motrat Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hoxha:


Komente 0