Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hoxha - O Lulie Hanem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oj Lulije hanem e hanem, ohooho, kuj na? e nonen, ohohoho, kuj na? e nonen

Oj lulije hanem e hanem,ohoohoho, kuj na? e nonen, ohohooho,
oh kuj na? e nonen.
Knanen se harrova, harrova, ohooho, ma t’mirri ne morra, ohohooho, ma t’mirri ne morra.

Oj lulije hanem e hanem,ohoohoho, kuj na? e baben, ohohooho, kuj na? e baben
Baben se harrova, harrova, ohoohoho, ma t’mirri ne morra, ohohoh, ma t’mirri ne morra.

(TALLAVA )


Ky tekst u dërgua nga Xheneta

Motrat Hoxha - O Lulie Hanem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Lulie Hanem".
3. Video është e këngës "O Lulie Hanem", por nuk këndohet nga Motrat Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hoxha:


Komente 0