Motrat Kryeziu
Motrat Kryeziu
Motrat Kryeziu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Motrat Kryeziu është grup artistësh i njohur. Motrat Kryeziu jane Majlinda dhe Valbona Kryeziu.

Në vitin 1999, Motrat Kryeziu publikojnë albumin "Ndëgjoma Këngën".

Në Qershor 2002, Motrat Kryeziu marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Shtegtari Im".

Më datë 9 Qershor 2013, Motrat Kryeziu publikojnë videoklipin "Sykaltroshe Faqekuqe".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0