Motrat Maksuti
Motrat Maksuti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Motrat Maksuti është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 23 Korrik 2017, Motrat Maksuti & Prima Orkestra publikojnë videoklipin "Mbreteresha". Në vitin 2017, Motrat Maksuti Ft Prima publikojnë albumin "Dasma Juaj Me Kenge Popullore" Më datë 3 Qershor 2018, Motrat Maksuti publikojnë videoklipin "Dy Nuse". Më datë 23 Tetor 2019, Motrat Maksuti publikojnë videoklipin "Me Kismet". Më datë 1 Qershor 2021, Motrat Maksuti publikojnë videoklipin "Thum Në Sy". Më datë 19 Korrik 2021, Motr...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 2