Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Murtezi - Gurbeti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne gurbet kur jam nis me dal
babai im me ka than ni fjal
ne gurbet bij kur te dojsh me shku
je shqiptare kur mos me harru
ne gurbet bij kur te dojash me shku
je shqiptare kur mos me haru

sot e ndjej veten shum borgjli.....
per kujdesjen e prindve te mi....
un ket kang te cilen po kendojj....
babes edhe nanes ja kushtojj....
un ket kang te cilen po kendoj
babes edhe nanes ja kushtoj


Motrat Murtezi - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Motrat Murtezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Murtezi:


Komente 0