Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Dashni Me Therra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  14

(2x)
Me pas dite ma heret syte me ti lexu
Nuk e bisha punen as me u njoftu

(ref. 2x)
Me paske dashte per sy e faqe
Sikur lulja e kputur n'bahqe
Qfar dashnie me paske dhane
O krejt me therra koka kane

(2x)
Sa me qefë i pritsha takimet dikure
M’paske mbajte ne zemer veq per avanture

(ref. 4x)
Me paske dashte per sy e faqe
Sikur lulja e kputur n’bahqe
Qfar dashnie me paske dhane
O krejt me therra koka kane

Ky tekst u dërgua nga Honey   arsimdiberPublikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa - Dashni Me Therra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Me Therra".
3. Video është e këngës "Dashni Me Therra", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.