Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Bejna Dasme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

vijn urimet nje nga nje
u trashegofshit ju o qifti ri

vijn urimet nje nga nje
u trashegofshit ju o qifti ri

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

Albumi:per ju qe e doni kengen shqipe

Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2003


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa - Bejna Dasme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bejna Dasme".
3. Video është e këngës "Bejna Dasme", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.