Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Msiti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Na ka ardh nji dor(2x)
Na ka ardh kollaj si me kput nje moll(2x)

Ushton kulla kris alltija
Na ka ardh MSITI te shpija
Ka pru myzhde ka pru fjal
Sot ja dha qiken per t'dial(2x)

Ah ka ymer nona
Me prit darsem bojna
Pa ta dhan nusen me tel
ishalla shpirti sme del
pa ta dhon nusen me tel
ishalla shpirti sme del

I ka msiti hak kto lira
Se bashkoj dy zemra tmira
Se na jena lum e uj
Nuk ja dojm qikat gjithkujt(2x)

A ka ymer nona
Me prit dasem bojna
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del

A ka ymer nona
Me prit dasem bojna
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del
Pa ta dhon nusen me tel
Ishalla shpirti sme del


Ky tekst u dërgua nga Dijja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa - Msiti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Msiti".
3. Video është e këngës "Msiti", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0