A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Motrat Mustafa - Kur Ta Bajm Djalin Synet


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hajde Sonte Knojna"


Gjithe diten punoj
gjithe naten mendoj
kur ta bajm synet djalin
me cka do ta n'drrojm

kur ta bajm synet djalin
me cka do ta n'drrojm

seter e pantoll
kmish e xhemedan
kur ti del babes perpara
sikur kapetan

kur ti del babes perpara
sikur kapetan

gjithe diten punoj
gjithe naten mendoj
kur ta bajm synet nipin
me cka do ta n'drrojm

kur ta bajm synet nipin
me cka do ta n'drrojm

seter e pantoll
e jelek te zi
kur ti del dajes perpara
veshur si zotni

kur ti del dajes perpara
veshur si zotni

Albumi;:hajde sonte knojna


Lyrics submited by  Beni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019