Audio

Motrat Mustafa - Balukja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Se N'parajse Gurbet Nuk Ka"
Me dhe nje pik uje
moj baluke bre

me dhe nje pi uje
moj baluke bre

nese te te jap o
trendafil me er

nese te te jap o
trendafil me er

REF:
jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

II
Oh me doren tende
moj baluke bre

Oh me doren tende
moj baluke bre

dora me esht n'xen o
trendafil me er

dora me esht n'xen o
trendafil me er

REF:
jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

REF:
jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

Albumi:se n'parajs gurbet nuk ka


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...